Czy Twoi klienci pytają o słupy oświetleniowe, teletechniczne, maszty flagowe czy odgromowe? Zapewne tak. Zdarza się, że z powodu braku miejsca na magazynie nie masz produktów na półce? 

Teraz nie musi już tak być, ponieważ nasza propozycja  Manypole7 rozwiązuje ten problem. Otóż wystarczy, że zaopatrzysz się tylko w jeden rodzaj słupa – w słup kompozytowy o długości całkowitej 7m i sile wierzchołkowej 0,7kN oraz odpowiednie zestawy akcesoriów. W ten sposób unikniesz tworzenia typoszeregów na magazynie, a dzięki jednemu słupowi sprostasz wymaganiom wszystkich klientów.

Multifunkcjonalne rozwiązanie kompozytowe sprawdza się przy domu, w ogrodzie, na placu budowy. Manypole7 to idealny produkt dla każdego, gdyż montaż nie wymaga angażowania profesjonalnej firmy budowlanej. To produkt z serii fast&easy. Jest to słup „jednoosobowy”, tzn. do transportu, przeniesienia i montażu wystarczy tylko 1 osoba. Nie potrzebujesz zwyżek czy dźwigu, ani specjalistycznych narzędzi. Montaż naszej lekkiej konstrukcji przy użyciu masy montażowej jest łatwy i szybki, bez konieczności wylewania fundamentów. Słup postawisz w kilka minut, nie wierzysz? Sam zobacz:  https://www.youtube.com/watch?v=ZOmO1UmoL3M 

Podstawą naszego sukcesu jest kompozyt polimerowy, czyli wielowarstwowa konstrukcja między innymi z tkaniny szklanej i żywicy poliestrowej. Dzięki niemu słupy są wyjątkowo wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, sól drogową czy zanieczyszczenia odzwierzęce. Co ważne, słupy nie mają wartości złomowej, nie przewodzą prądu, nie zakłócają pracy urządzeń elektronicznych.
Słup ManyPole7 to idealna baza do wielu praktycznych zastosowań. Sprawdza się w budowie i rozbudowie linii kablowych napowietrznych (m.in. telekomunikacyjnych i światłowodowych) oraz jako słup przyłączeniowy w energetyce. Jest rekomendowany jako alternatywa dla słupów drewnianych, betonowych i stalowych.
Nasza kompozytowa konstrukcja służyć może nie tylko jako słup teletechniczny. W łatwy i szybki sposób dostosujesz ją do innych, równie praktycznych zastosowań. Wystarczy, że dobierzesz odpowiednie akcesoria. 
ManyPole7 jest również doskonałym masztem flagowym w wersji standard na posesjach prywatnych lub przy siedzibie firmy. Również może stać się masztem odgromowym, w tym zestawie otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria, m.in.: zwód aluminiowy, drut odgromowy i studzienkę kontrolno – pomiarową.
Słup można wykorzystać również jako punkt instalacji kamer monitoringu, czujników ruchu, a nawet maszt do ogrodowego żagla przeciwsłonecznego, czy wsparcie dla pnących roślin i siatek ochronnych w sadach. Kolejne zastosowanie to wiatrowskaz.

ManyPole7  to produkt z dużym potencjałem - na bazie jednego produktu istnieje wiele różnych rozwiązań.  To właśnie uniwersalność stanowi główną zaletę tego produktu – kupując słup kompozytowy o wysokości 7m i poszczególne zestawy akcesoriów tworzysz to czego właśnie ty potrzebujesz. Dodatkowymi zaletami jest atrakcyjna, niska cena, łatwy montaż  nawet w trudnym terenie oraz dostępność.
Firma Alumast wychodzi z propozycją współpracy w zakresie dystrybucji nowego rozwiązania  jakim jest ManyPole7. Szukamy Partnerów do wspólnego rozwoju tego produktu, więc jeżeli nudzi Cię rutyna i szukasz nowego pomysłu na biznes skontaktuj się z nami i poznaj zalety ManyPole7.
Mamy nadzieję, że przedstawiona propozycja współpracy jak i zakres produktowy w obszarze kompozytów jest interesujący, tym bardziej, że takiego rozwiązania nigdzie nie znajdziesz.
Skontaktuj się z naszym działem handlowym, celem uzyskaniem dodatkowych informacji na temat warunków handlowych czy samego rozwiązania ManyPole7.

Rozwijaj się razem z nami – ALUMAST S.A.