Jeden słup kompozytowy, wiele zastosowań –
  czym jest ManyPole7?

Słup ManyPole7 to multifunkcjonalne rozwiązanie kompozytowe pozwalające na dostosowanie słupa do konkretnych potrzeb za pomocą dostępnych akcesoriów. Sprawdza się przy domu, w ogrodzie, na placu budowy, wzdłuż drogi czy chodnika. Wystarczy, że dopasujesz odpowiedni zestaw akcesoriów, by korzystać z atutów ManyPole7, dostosowanych do Twoich potrzeb.

Słup ten rozwiązuje wiele problemów w oparciu o konstrukcję słupa kompozytowego o wysokości 7 m i sile wierzchołkowej 0,7 kN. Słup jest wkopywany, a jego waga to zaledwie ok. 18kg.

Gdzie sprawdzi się ManyPole7? 

Uniwersalność zastosowań

ManyPole7  doskonale sprawdzi się w branży:

  • telekomunikacyjnej – jako słupy do budowy linii światłowodowej;
  • oświetleniowej – jako oświetleniowe słupy parkowe lub uliczne;
  • budowlanej – jako tymczasowe zasilanie i oświetlenie budów;
  • odgromowej – jako maszt chroniący od wyładowań atmosferycznych;
  • energetycznej - jako żerdź energetyczna;
  • reklamowej – jako maszty flagowe;
  • rolniczej – jako słupy podtrzymujące w sadownictwie i chmielarstwie;
  • ochrony mienia i monitoringu - jako nośnik kamer;
  • lotniczej - jako maszt pod wiatrowskazy 
  • wielu, wielu innych …..

ManyPole7  to produkt z dużym potencjałem - na bazie jednego produktu istnieje wiele rozwiązań.  To właśnie uniwersalność stanowi główną zaletę tego rozwiązania – kupując słup kompozytowy o wysokości 7m i poszczególne zestawy akcesoriów tworzysz produkt na miarę własnych potrzeb. Dodatkowymi zaletami jest niska cena, łatwy montaż  nawet w trudnym terenie oraz dostępność.

Co wyróżnia ManyPole7?

Jest naprawdę lekki. Po prostu go podnieś

ManyPole7 to „słup jednoosobowy”. To oznacza, że do transportu, przeniesienia i montażu wystarczy max. 1-2 osoby. Nie potrzebujesz też zwyżek czy dźwigów ani specjalistycznych narzędzi. Montaż ManyPole7 tak lekkiej konstrukcji jest łatwy i szybki, bez konieczności wylewania fundamentów, co wpływa na obniżenie kosztów instalacji.

Poznaj kompozyt. To podstawa sukcesu

To zasługa kompozytu polimerowego, czyli wielowarstwowej konstrukcji m.in. ze szklanej tkaniny i żywicy poliestrowej. Dzięki niemu słupy są wyjątkowo wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne, sól drogową czy zanieczyszczenia odzwierzęce. Co ważne, słupy nie mają wartości złomowej, nie przewodzą prądu, nie zakłócają pracy urządzeń elektronicznych.

 

Multifunkcjonalny, to znaczy jaki? To Ty decydujesz

Słup ManyPole7 to idealna baza do wielu praktycznych zastosowań. Sprawdzi się m.in. jako słup oświetleniowy, element instalacji odgromowej, punkt instalacji kamer monitoringu, czujników ruchu, a nawet jako maszt do ogrodowego żagla przeciwsłonecznego, czy wsparcie dla  pnących roślin i siatek ochronnych w sadach.

Łatwy i szybki montaż sprzyja zastosowaniu ManyPole7 w tymczasowej instalacji oświetleniowej na budowie, czy sieci teletechnicznej.

 

ALUMAST S.A. producent  ManyPole7 szuka Partnerów do wspólnego rozwoju tego produktu i dystrybucji !

Co oferujemy ? skontaktuj się z naszym działem handlowym, aby poznać szczegółowe warunki współpracy. 

Rozwijaj się razem z nami – ALUMAST S.A.

image1          image2